15 Ocak 2012 Pazar

Evrime İnanmalısınız

 Televizyonlarımızı süsleyen ünlülerin eski videolarına, resimlerine, kliplerine bakınca onların da zaman içinde ne kadar değiştiğini anlayacaksınız. Kimisi insana " Oha! " dedirtecek kadar göze çarpıyor. Ben bu yazımda Ian Somerhalder, Demi Lovato, Emma Watson, Joe Jonas ve Britney Spears'ı ele aldım. Bu 5'i resmen dizi setlerinde büyüdü. İlk önce Ian'dan başlayalım;


Ian Somerhalder

Emma Watson
Ian tam anlamıyla " Evrim" kavramını anlatıyor. Hele 3. resmine baktığınızda Ian'ın son halini aklınızın ucundan bile geçiremezsiniz. 5. 6. ve 7. resimleri göz önünde bulundurmadan Ian'ın geleceği hakkında yorum yap deseler de farklı şeyler düşünürdüm :D

Emma Watson'ı hepimiz tanıyoruzdur. Harry Potter Serisi'nin akıllı, bilmiş Harmonie'si... Bence Harry Potter Serisinin ilk iki filminde daha tatlı ve daha güzeldi. Tabii şimdi de gayet hoş bir kız ama bana küçükken daha sevimli ve sempatik geliyordu.
Britney Spears
 Britney küçüklüğünden beri televizyonlarımızı süslüyor. Onu ilk Disney Channel'da gördük. Şimdi onun Disney'deki yıllarına bakınca daha da güzelleştiğini görmemek olanaksız. Doğum yapmasına rağmen hala fit ve güzel.
Demi Lovato

Demi, pek bir evrim sayılmaz bence. O güzelmiş  ve hala güzel. Fark saç rengi ve dişleri. Küçükken dişleri bozuk olduğu için tel kullanan Demi, şimdi onun ekinlerini topluyor.Amanın! Joe o 2. resimde kaşlar ne öyle. Joe'nun en çok dikkatimi çeken kaşları ve saçları oldu. Ben, Camp Rock'taki saç stilini daha çok beğeniyorum. Şimdi bakıldığında eski kaşlarında eser yok. Gayet hoş.

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Neler Oluyo?
| Distributed By Gooyaabi Templates