1 Ağustos 2012 Çarşamba

Selena Gomez, Teen Vogue'nun Fotoğraf Çekiminde


  Selena Gomez, geçtiğimiz gün Teen Vogue Dergisi'nin fotoğraf çekimine katıldı. Dergide olan yazıları özet geçmiş olursak;

 Gençlik filmlerinden uzaklaşması hakkında; 
 "Monte Carlo, o zaman benim için çok iyi bir basamaktı. Ama böyle bir şey rol almak istemiyorum. Disney'in bir parçası olmak benim için büyük bir nimetti.Dizimin başarılı olması beni mutlu ediyor ama oyunculuğu daha ciddiye alıyorum. İster istemez başarılı hissetmiyorum İş oyunculuğa geldiğinde tamamen farklı bir karakter yaratmak istiyorum "
  
 Yeni albümü hakkında; 
 "Bu albüm biraz daha değişik, biraz daha olgun ama hala eğlenceli. Justin Timberlake'le çalışmak için ölüyorum. . Ama onun benimle çalışmak istediğini zannetmiyorum.Müziğini çook seviyorum Ama onun artık müzik yaptığını bile düşünmüyorum"

  İlişkisi hakkında;
 " Bu gerçekten eğlenceli. Şanslıyım, 20 yaşındayım Özel hayatımı aşırı ciddiye almıyorum. İyi arkadaşlarım var. Diğerki şeyler devamında gelir zaten "

 Selena Gomez, ailesiyle mutlu mesut yaşıyor. Yani ayrı eve çıkmadı ya da Justin'le birlikte yaşamıyor. Bu konu hakkında; "Ailemle birlikte yaşadığım küçük bir evim var. Sadece biraz gizlenmiş durumdayım." dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Neler Oluyo?
| Distributed By Gooyaabi Templates